Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Account
Меню
Наша адреса: 61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 20-А
61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 20-А
Пн-Пт: з 9до 18
Сб: з 10 до 17
Нд: з 11 до 16
+38 (095) 578-61-63 +38 (068) 950-67-99 Замовити дзвінок

Відгуки з фото та відео від покупців

Юрій
05.05.2026
Купив електропастух "Ковбой" для биків та овець. В комплекті була зрозуміла інструкція, підключив все сам за пів дня. Електропастух працює гарно, б'є потужно.
Михайло
28.04.2026
Міцний і яскравий шнурок. Якщо порівнювати з іншими відрізняється товщіною. Окрема подяка магазину за те що відправляють наложенним платежем і не беруть предоплат.
Переваги:
якісний
Недоліки:
немає

Михайло
28.04.2026
Постійно купую ізолятори в цьому магазині. Ізолятори стійкі до погоди, вистачає їх на довго, не такі що розсипаються за сезон. Окремо радує що цей магазин працює з наложенним платежем без усяких предоплат.
Переваги:
якісні
Недоліки:
немає

Дмитро
22.04.2026
Це фантастика! У мене до цього був польський електропастух, теж потужний, але цей б’є набагато краще. Плюс потужність можна регулювати. Для овець — саме те.
Василь
15.04.2026
Велике дякую за такий чудовий електропастух і аксесуар до нього. Посилка доїхала швидко, оплатив її при отриманні.Сподобалось що був в посильці гарнтійний талон і з мене навіть не намагались отримати предоплату. Сам пристрій якісний і дуже потужний.
Йосиф
14.04.2026
для кіз підходить файно, купив такий пристрій і 2 бунти мотузки!
Володимир
07.04.2026
Постійно купую такий шнур від фірми ковбой, тут справа навіть не в тому що він міцніший , а справа в тому що ток він проводить краще і на більшу відстань так як меньше супротив!
Валерій Бокоч
06.04.2026
Поставив такі ізолятори на дерев’яні стовпчики, то зовсім інша справа. До того були простіші, то то тріскали, то шнур погано держали. А ці добротні, крєпкі, закрутив і забув. Пластик товстий, саморіз нормальний, не гнеться. Для шнура й дроту підходять добре, тримають як треба.
Вадим
02.04.2026
Отличный электропастух, работает автономно, чисто от солнца, если солнца нет есть аккумулятор в комплекте и работает от него
Igor
26.03.2026
Користуємося Kaison 500 не перший раз у сезоні, машинка справляється добре. Працює потужно, вовну бере рівно, в руці лежить зручно. Сподобалось, що не треба довго звикати — все зрозуміло з перших хвилин. Для тих, хто стриже не 5 овець, а нормальне стадо, цілком хороший варіант.