Валерій Бокоч
06.04.2026
Поставив такі ізолятори на дерев’яні стовпчики, то зовсім інша справа. До того були простіші, то то тріскали, то шнур погано держали. А ці добротні, крєпкі, закрутив і забув. Пластик товстий, саморіз нормальний, не гнеться. Для шнура й дроту підходять добре, тримають як треба...