Отзывы с фото и видео от покупателей, cтраница (11 из 18)
19.06.2023
Гіршої машинки уявити не можна, ножів вистачило підстригти 2 овець, і стригли ми цією машинкою їх майже 2 години, краще стригти ножицями ніж цією машинкою(((
14.04.2024
Бо Китай! Та ціна відповідна.
30.05.2023
Машика кайсон 500 працює як годинник, навіть з найбільш важкими сортами шерсті. Зручна форма та легка в руці, що робить процес стрижки приємним і не втомлюючим. Я дуже задоволений цим придбанням! Раніше користувався китайскою фід фірми LEX це просто небо і земля. Як наче купив іномарку замість жигуля!
14.05.2023
Приехала все , но есть нюансы! сломан штатив . Мда
Доброго дня, можливо нова пошта пошкодила при транспортуванні, зателефонуйте нам, для розв'язання цього питання.
13.04.2023
Підкажіть будь ласка, де купити приймач до нього?
19.06.2023
Любой приемник под зелёный луч подходит, я себе покупал самый дешёвый за 2 тыс грн работает норм.
12.04.2023
Пользуюсь уже 4 год, прибор зарекомендовал себя хорошо, для коз и коров использую, работает как часы, за это все время только 1 раз сгорел блок питания для подключения в розетку, заказал новый за 120 гривен и работает дальше!
Достоинства:
недорогой,мощный,надежный
26.04.2023
Доброго вечора а що входить в наявність електро пастуха за 2600
05.04.2023
Доволі гарний рівень за свої кошти. Звуковий сигнал є, вертикалі по відвісу відкалібровані,кут 90 є, пульт є(працює через стіну). Відстань від стіни до променя 10мм(вертикалі),від підлоги до променю 20мм(хотілось би менше). В мене погибка по горизонту на 10м близько 7мм(вертикалі чітко), для мене не є проблемою відкалібрую. Лінії чіткі,при кімнатному освітленні видно чудово. Загалом я задоволений, дякую магазину.


















